H Rollplast διαθέτει τα προϊόντα της για :

Τύπος
αντικειμένου
Εύρεση
τοποθεσίας

Διεύθυνση στο

, Distr.Suha reka, ul.Todorini kukli 1 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 suhatareka@rollplast.com 
 02/ 427 59 93, 0889 353 593

Asenovgrad, bul.Balgariya 24 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 asenovgrad@rollplast.com 
 0887 823 194

Balchik, ul.Cherno more 1 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 balchik@rollplast.com 
 0882 535 465

Bankia, ul.Stefan Stambolov 20 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 bankia@rollplast.com 
 02/ 997 75 10, 0888 001 289

Botevgrad, sq.Osvobozhdenie 2 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 botevgrad@rollplast.com 
 072/ 395 082, 0884 403 220

Breznik, ul.Georgi Bundulov 67 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 breznik@rollplast.com 
 0882 023 096

Burgas, ul. Sv. Sv. Kiril i Metodiy 34 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 burgas2@rollplast.com 
0882 931977

Burgas, ul. Stefan Stambolov 84 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 burgas@rollplast.com 
0889 844 882, 056/821179

, bul. Slivnitsa 135 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 varna@rollplast.com 
 052/ 638 559, 0888 709 171

, bul.Chataldzha 89, 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 varna2@rollplast.com 
 052/800 035, 0888 696 653

Veliko Tarnovo, bul.N.Gabrovski 33 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 v.tyrnovo@rollplast.com 
 062/600 029, 0888 696 665

Veliko Tarnovo, ul.Balgariya 21 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 v.tarnovo2@rollplast.com 
 062/ 520 389, 0882 945 786

Velingrad , bul.Saedinenie 198 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 velingrad@rollplast.com 
 0889 422 499

Dobrich, ul.General Gurko 11 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 dobrich@rollplast.com 
 058/ 585 145, 0882 530 534

Dupnitsa, ul.Ivan Vazov 8 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 dupnica@rollplast.com 
 0701/ 40 759, 0888 696 656

Elhovo, sq.Hristo Botev 7 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 elhovo@rollplast.com 
 0882 370 206

Kavarna, bul.Balgariya 63A 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 kavarna@rollplast.com 
 0884 009 694

Kazanlak, ul.Al.Batenberg 7 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 kazanlak@rollplast.com 
 0431/ 54 036, 0888 770 929

Kostinbrod, bul. Lomsko shose 26 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 kostinbrod2@rollplast.com 
 0721/ 66 020, 0888 696 683

Novi Iskar, ul. Momina salza 2 

Διαβούλευση, Πώληση, Λήψη μετρήσεων, Εγκατάσταση
 novi_iskyr@rollplast.com 
 02/ 991 84 21, 0888 696 688